Projekt ŽIVOT DĚTEM

Celý tento týden žáci 6.B prodávají výrobky v rámci projektu ŽIVOT DĚTEM na zaplacení rehabilitací pro nyní sedmiletého Adámka. Zakoupením průpisek, magnetek, baterek, hlavolamů a stylusů v ceně od 30 do 40 korun získáte nejen užitečnou drobnost, ale i dobrý pocit.

Prodávat budeme v úterý 28.3. a ve středu ráno, od středy vás pak navštívíme o velké přestávce i ve třídách až do 31.3.
Pomozte Adámkovi, který při narození prodělal krvácení do mozku, ať má tak pěkný život jako my!Veselé Velikonoce!

Setkání školních parlamentů

27. 3. se v Mariánských Horách uskutečnilo setkání školních parlamentů. Zástupci škol včetně našich žáků se seznámili se strategickým plánováním a vyzkoušeli si konkrétní návrhy na plány rozvoje Ostravy pro roky 2023 – 2030.

Nápady zástupců ze ZŠ gen. Z. Škarvady dokonce odborníci ocenili malým dárkem.