Jsme škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků
Máme rodilé mluvčí v bilingvních hodinách

Žáci se již od 1. ročníku učí anglickému jazyku, od šestého ročníku si děti v jazykových třídách vybírají druhý cizí jazyk - němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo ruštinu.

Volnočasové aktivity

Správně zvolené volnočasové aktivity napomáhají rozvíjet školákův talent a sociální obratnost. Nechte Vašeho školáka vybrat si zájmový kroužek na naší škole.

Moderní vybavení

Máme čtyři počítačové učebny, řadu IT zařízení pro žáky i pro učitele. Moderní didaktické pomůcky, multimediální techniku v každé třídě...

Předběžný zájem o ŠD – 2. kolo

Od 16. – 18.6.2021 můžete vyplnit formulář níže – zápis pro budoucí žáky 4.tříd: https://forms.gle/kv2dgZpe6NMPQhK68 — Podle možností kapacity budeme upřednostňovat žáky, jejichž rodiče jsou zaměstnání  a  podle vzdálenosti bydliště žáka od školy. Po vyhodnocení možné volné kapacity, proběhne předběžný

Plánované kroužky na rok 2021-2022

V příštím roce plánujeme otevření těchto bilingvních kroužků. Seznam kroužků je zatím orientační, definitivní verze bude k dispozici na konci srpna. V následujícím školním roce otevřeme také několik kroužků volitelných napříč ročníky. Tyto kroužky naleznete také v tabulce. Potřebujeme vědět předběžný zájem,

Předběžný zájem do školní družiny pro rok 2021/22

PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM  DO ŠKOLNÍ DRUŽINY PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 bude probíhat vyplněním formuláře: pro budoucí 1. třídy na TS 10.6.2021 pro budoucí žáky 2. a 3. tříd proběhne vyplněním  formuláře  viz https://forms.gle/u329fKuPsY7hMvm76  do 14.6.2024 Od 16. – 18.6.2021 bude probíhat zápis pro budoucí žáky 4.tříd vyplněním formuláře (bude zveřejněn 16.6.) Podle

Parááááda, ještě v pondělí zamakáme!!

Soutěž Virtuální ČEPS cup je v plném proudu a vaše škola díky zapojení žáků, učitelů a dalších přátel školy stále může bojovat o postup mezi nejlepších osm škol z celé republiky a tím získat možnost bojovat o hodnotné ceny. Průběžné pořadí Virtuálního ČEPS cupu

Prohlédněte si nové video z průběhu distanční výuky

O nás

Naše škola je postavena v centru 2. městského obvodu Poruba, je tvořena samostatnou budovou a má výbornou dostupnost.

Zaměřujeme se na bilingvní a rozšířenou výuku cizích jazyků. Angličtinu učíme od 1. ročníku a druhý cizí jazyk od 5. nebo 6. třídy. Do výuky zapojujeme rodilé mluvčí a to nejen v hodinách AJ, ale také ve výuce druhého jazyka nebo odborných předmětů.

Naši učitelé používají ve výuce nejmodernější metody a trendy (např. metoda CLIL nebo Hejného metoda), podpořené o kvalitní a početné IT vybavení. 100 % našich tříd je vybaveno multimediální technikou.

Dále využíváme jazykové laboratoře Smart Class+ a řadu odborných specializovaných učeben. Pravidelně pořádáme tematické zájezdy do zahraničí, cyklo a vodácké kurzy. Nabízíme velmi bohatou a pestrou škálu kroužků a volnočasových aktivit, ať už technických, výtvarných, sportovních, jazykových, projektových či jinak tvořivých.

Efektivně spolupracujeme s řadou místních organizací a institucí, na škole působí žákovský parlament.