Spolek rodičů

Radomír Otýpka  kontrolní komise

Radim Hložek       kontrolní komise

Alena Plechatá     kontrolní komise

Seznam  členů Spolku naleznete zde:

Zápisy ze schůzí Spolku rodičů:

• 6.6.2022

Přehled aktivit spolufinancovaných Spolkem např.:

• Pasování prvňáčků
  • Projekt 1.pomoc
  • Financování odměn za soutěže(matematických, jazykových,výtvarných,soutěže ŠD,..)
  • Odměny – projekt Mikuláš
  • Odměny – projekt Den dětí
  • Vybavení školní knihovny
  • Příspěvek na dovybavení TV
  • Výtvarný materiál – k celoškolnímu Projektu VV
  • příspěvek na dopravu LVK 1 a 2
  • příspěvek na dopravu ŠVP
  • příspěvek na dopravu Horolezecký kurz apod.

Bilingvní výuka

Přehled bilingvních kroužků naleznete zde:

I díky finanční podpoře statutárního města jsme mohli pokračovat v nastoleném trendu realizace bilingvní výuky některých předmětů v cizím jazyce – Závěrečná zpráva zde

Vážení rodiče,

Rádi bychom Vás informovali o úpravě obecně závazné vyhlášky č.2/2018 o školských obvodech spádových škol zřizovaných městskými obvody statutárního města Ostravy, platné od 1.3.2018.

Pro naši školu z ní vyplynulo rozšíření stávajících spádových oblastí o další ulice a čísla popisná.

Z tohoto důvodu nemohli být přijati do budoucích prvních ročníků (školní rok 2018/2019) například někteří sourozenci starších žáků školy.

Spolek rodičů při ZŠ generála Zdeňka Škarvady na schůzce dne 9.4.2018 zformuloval otevřený dopis zřizovateli s žádostí o přehodnocení rozsahu stávající spádové oblasti.

Prosíme o podporu z Vaší strany (text otevřeného dopisu najdete na webových stránkách školy – Spolek rodičů).

Pokud se ztotožníte s obsahem sdělení, je možné jej podepsat v kanceláři ZŠ v době od 7.00 -14.30 hod. denně.