Animák

V letošním školním roce začínáme ANIMÁK-FILMÁK (REDAKCE TV ONE) a ANIMÁČEK.

Tvoříme krátké animace z plastelíny, lega a obrázků, dále pixelace a etudy – průprava k filmovým kroužkům, které pak upravujeme na PC – mladším dětem ještě stříháme projektíky sami.

ZATÍM NEPLAŤTE – POŠLU INFORMACE NA MAIL, AŽ BUDU VĚDĚT, JAK SE SITUACE VYVINE – KROUŽEK BUDE PROBÍHAT V DOBĚ MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ ON-LINE – PŘIHLÁŠENÍ PŘES MEET V CLASSROOM. POZVÁNÍ PŘIJDE DĚTEM DO JEJICH CLASSROOMU…V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ MNE KONTAKTUJTE PŘES ŠKOLNÍ E-MAIL.

Žákovská knihovna

Kroužek Žákovská knihovna paní učitelky Jarmily Recové bude probíhat (říjen-květen) každé úterý od 13:00 do14:00 hod. v učebně 7.A v zeleném t.j. ve 2. patře.

Knihovnický a čtenářský kroužek je určen všem žáků naší školy a jeho provoz začíná v úterý 4.10.2022.

Duch školy

Školní časopis má u nás dlouholetou tradici, nyní se však bohužel odmlčel.
Důvodem je nedostatek dětí – zájemců o práci v  redakčním týmu.

V případě, že máte nápady a návrhy na oživení Ducha školy, můžete je napsat a vhodit do schránky v přízemí nebo napsat mail.

Kontaktní e-mail: zs.duchskoly@seznam.cz

Keramika

Kroužek Keramika I. paní učitelky Martiny Ivánkové bude probíhat (říjen-květen) každé úterý od 13:00 do14:00 hod. v prostorách školních dílen. Keramický kroužek začíná v úterý 4.10.2022. Kapacita je omezená, přednost mají děti, které kroužek navštěvovaly už dříve.

Přihlásit se můžete na adrese: ivankova@zs-skarvady831.cz

Kroužek Keramika II. paní učitelky Hany Holajnové bude probíhat (říjen-květen) každou středu od 13:30 do 14:30 hod a pak od 14:30 do 15:30 hod v prostorách školních dílen. Keramický kroužek začíná ve středu 5.10.2022. Kapacita je omezená, přednost mají děti, které kroužek navštěvovaly už dříve.

Přihlásit se můžete na adrese: holajnova@zs-skarvady831.cz

Skupina I.