Projekt ŽIVOT DĚTEM

Celý tento týden žáci 6.B prodávají výrobky v rámci projektu ŽIVOT DĚTEM na zaplacení rehabilitací pro nyní sedmiletého Adámka. Zakoupením průpisek, magnetek, baterek, hlavolamů a stylusů v ceně od 30 do 40 korun získáte nejen užitečnou drobnost, ale i dobrý pocit.

Prodávat budeme v úterý 28.3. a ve středu ráno, od středy vás pak navštívíme o velké přestávce i ve třídách až do 31.3.
Pomozte Adámkovi, který při narození prodělal krvácení do mozku, ať má tak pěkný život jako my!Veselé Velikonoce!