Besedy se zahraničními studenty

V pátek 6.5.2022 proběhly na naší škole besedy se zahraničními studenty z Japonska , Tchaj-wanu, Kazachstánu, Ukrajiny a Ruska. Jednalo se o 90-minutový interaktivní program OSU v angličtině, který představoval kulturu rodné země studentů, převážně v netradičních ohledech a z osobního pohledu a kombinoval prezentaci s rozhovory, skupinovou prací, hrami apod. Všichni studenti byli na besedu s žáky výborně připravení. Studentkám z Japonska a Tchaj-wanu se podařilo např.díky pestré nabídce hravých aktivit aktivně zapojit všechny žáky třídy. Všechny aktivity přitom efektivně směřovaly k objevování zajímavých informací o vzdálených zemích, jejich jazyku, kultuře, zvycích apod. Studentky si svým velmi milým a usměvavým vystupováním žáky získaly. Dokonce si pro děti připravily i drobné papírové dárečky – krásné origami. Děti se hostů nebály, aktivně využily možnost zeptat se, co je zajímalo. Děkujeme za inspirativní setkání.

Dotazník kvality přátelství

Hledají se zájemci, kteří jsou ochotni svým názorem na téma „Přátelství a jeho kvalita“  přispět k výzkumu magisterské práce paní Julie Vysocké/ studentky psychologie.
Pokud jste to VY dotazník ( anonymita zajištěna
) je zde:

Děkujeme za Vaši případnou účast.