Nasbírali jsme 1950 kg papíru!

Milé děti a vážení rodiče,

v průběhu sběrového týdne jste přinesli či přivezli celkem 1950 kg papíru! Děkujeme všem, kteří se do sběru zapojili a těšíme se, že na jaře překonáme 2000 kg. Gratulujeme nejlepším třídám  a jednotlivcům!
Výsledky najdete zde:

Anglicko-výtvarná soutěž Oxford Illustrator

Letos se anglicko-výtvarná soutěž Oxford Illustrator uskutečnila ve čtvrtek 21. 10.2021 v ZŠ. Karla Pokorného v Porubě. Letošní ročník byl již 10. v pořadí. Celkem se zúčastnilo 42 žáků ze 16 škol. Naši školu reprezentovaly žákyně z tříd: 5. A Eliška Leidolfová, 7. A Ella Kotásková a Laura Martirosyan z 8. A. Soutěžilo se ve třech kategoriích vždy jen po jednom zástupci v kategorii 4/5 třída, 6/7 třída a 8/9 třída. Úkolem bylo přečíst si, porozumět a správně interperetovat anglický text a nakreslit k němu ilustraci. Naše žákyně podaly excelentní výkony a byly úspěšné. V první, nejnižší kategorii si krásné 3. místo odnesla Eliška Leidolfová a ve třetí kategorii Laura Martirosyan obsadila dokonce 2. místo.

Děkujeme všem třem dívkám za reprezentaci školy.