Pondělní testovací okénko

Pondělní testování probíhalo  v klidné a přátelské atmosféře. Ve třídách již od 7,30hod  byly připraveny paní učitelky třídní, vychovatelky, asistenti a učitelé TV pomoci Vašim dětem provést si samotesty.
Všichni to zvládli na JEDNIČKU a v 8,00 h mohla začít první hodina, na kterou jsme se těšili !
Děkujeme všem rodičům, kteří poslali své děti do školy a  projevili nám  důvěru při zajištění testování.  Jsme totiž ráááádi, že můžeme být zase ZPĚT a  učit se SPOLU prezenčně.
Ve čtvrtek proběhne druhé kolo ve stejném režimu:
od 7,30 hod  ve třídách s pedagogy, na vrátnici s rodiči. Ranní družina funguje.
Tým pedagogů ZŠ Škarvady 831DIALEKARNA.CZ - Test na covid protilátky IgM/IgG Covid-19 Singclean -  Singclean - Testy na koronavirus, covid-19 testy - COVID 19 - Respirátory,  roušky, dezinfekce, testy - DIALEKARNA.CZ - obchod pro zdravý život