Úspěchy v Ostravských sportovních hrách

Velkého sportovního úspěchu dosáhli žáci naší školy ve 4. ročníku Ostravských sportovních her. V letošním školním roce naše děti svými výsledky ve sportovních soutěžích, které probíhaly od září do června, vybojovaly parádní 9. místo ze 60 škol!

Pro 10 nejlepších škol připravilo město Ostrava bohatý sportovní program. Naši školu reprezentovalo 15 vybraných žáků, kteří svými výkony v tělesné výchově získali zlatý nebo stříbrný Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Vyzkoušeli si horolezectví, šerm, judo i další sporty.

Naše škola získala finanční ocenění na vybavení do TV a děti hezké ceny. Blahopřejeme a děkujeme všem dětem naší školy, že rády sportují a školu úspěšně reprezentují. Jste skvělí💪

Nejnovější články:

Velmi smutná zpráva

Jsou chvíle, kdy se slova hledají jen velmi těžko. S velkým smutkem jsme přijali zprávu o odchodu naší milé kolegyně Hanky Pětrošové, která byla dlouhá léta součástí naší školy. Loučíme se nejen s výbornou pedagožkou

Čtěte více >

Základní škola generála Zdeňka Škarvady,
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Porubská 10/831,
708 00 Ostrava-Poruba