Úspěch páťáků v okresním kole matematické olympiády

Skvělého úspěchu dosáhli naši žáci 5. ročníku v okresním kole matematické olympiády, které se uskutečnilo 19. 5. 2021.

Olaf Bača z 5.C skončil na vynikajícím 3. místě, Ema Brožková (5.C) obsadila krásné 5.místo. Do řešení matematických úloh se zapojilo v rámci okresního kola pro 5. ročník celkem 39 soutěžících.

Za výbornou reprezentaci školy děkujeme i dalším úspěšným řešitelům okresního kola matematické olympiády: Elišce Chmelové, Báře Jirouškové a Sáře Benešové z 5.A a Benu Petřvaldskému z 5.C.

Mgr. Pavel Wojnar