Toulky Prahou

Na začátku března se třída 5. A vydala na výlet do Prahy, a to také díky vstupenkám do Studio Ypsilon, které získaly děti v rámci soutěže Srdce s láskou darované, které chtěly využít.

Na tak dalekou cestu se však páťáci nevydali jen kvůli představení Hudbajky. Během pobytu v Praze navštívili Pražský hrad, kde si zahráli poznávací hru, Zlatou uličku nebo Zrcadlové bludiště na Petříně. Projeli se lanovkou, prošli se po Karlově mostě, viděli Národní divadlo, Orloj i sochu svatého Václava. Největší úspěch však zaznamenala prohlídka katedrály svatého Víta a expozice minerálu a evoluce v Národním muzeu.

Z výletu se vrátili všichni živi, zdrávi a nadšeni a s novými poznatky o našem hlavním městě.