Teenager 2.0 – kroužek pro 8. a 9. třídy

Několik žáků z vyšších ročníků projevilo zájem dozvědět se více o tom, jak se efektivně učit, jak pracovat se stresem před přijímačkami apod. Proto vznikl kroužek Teenager 2.0, který je určený pro žáky 8. a 9. tříd. Bude tvořený třemi setkáními vždy v pondělí od 14:00 do 15:00, konkrétně se jedná o data 27.2., 13.3. a 20.3.2023. Místo konání bude upřesněno později. Rezervací stvrzujete přítomnost na všech třech setkáních.

Setkání budou vedena školní psycholožkou Mgr. Hanou Peigerovou a budou se zabývat tématy:
– práce se stresem;
– efektivní učení;
– timemanagement apod.

V rezervaci zde budete potřebovat uvést mail, na který přijde potvrzení rezervace, tel. číslo nemusíte psát skutečné (stačí naťukat 9 číslic). Hlavně uveďte své jméno a třídu. Místa jsou omezená (15 žáků/žákyň), proto neváhejte s rezervací.

Těší se na vás,

Hana Peigerová