SLAVNOSTNÍ VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE Požární ochrana očima dětí 2022

Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí, proběhlo v úterý 24. května 2022 v Hasičském muzeu v Ostravě. Tato soutěž měla tři kola: okresní, krajské a celostátní kolo. Soutěž má dlouholetou tradici a letošní ročník byl již 48. V okresním kole naši žáci ovládli první místa.   V kategorii ZŠ 1 získal první místo Zikmund Šeděnka z třídy 1. A, ZŠ 2 získala 1. místo Ema Hrazdílková z třídy 5. A a kategorii ZŠ 4 byla úspěšná Tereza Jelínková, která rovněž obsadila 1. místo ve své kategorii. Žáci postoupili do krajského kola, kde byla konkurence obrovská. Přesto Zikmund Šeděnka a Ema Hrazdílková získali opět první místo ve svých kategoriích. Slavnostní vyhodnocení s prohlídkou muzea si všichni užili. Skvělá zpráva!

V celorepublikovém kole se umístila Ema Hrazdílková, která získala jedno z předních míst. Pořadí však neznáme, výsledky jsou zatím tajné. Právě v těchto dnech přišla pozvánka na slavnostní vyhlášení nejlepších prací, které proběhne 10. června 2022 v Litoměřicích. Držíme palce! 🙂