Škola jazyková i technická

Výuku jazyků na naší škole obohacujeme nejen ve výuce informatiky o práci s robotikckými hračkami a další inovativní ICT technikou.

Roboti zpestřují hodiny informatiky, kde si žáci samostatně či skupinově skládají a ovládají své robotické „kamarády“.Ty se pak učí ovládat, programovat a propojovat s  počítači či mobilní technikou. Polytechnické stavebnice kromě známého LEGA používáme i jako dřevěné modely v pracovních činnostech, které osazujeme tzv. microbity. Ty žáci programují a učí se ovládat chytrou domácnost/dům. Škola také dispomuje více druhy 3D tiskáren, na nichž se žáci učí práci s 3D grafikou a montážní práce při jejich samotném sestavování. Zdokonalujeme tím nejen logiku, ale také zručnost a jemnou motoriku.

Digitální výukové pomůcky lze využívat i ve výuce neinformatických předmětů – např. Ma, Př, Ze, AJ, NJ, ŠJ a jiné.