Ředitelské volno – nabídka ŠD

Vážení rodiče,

Jak již bylo avizováno, ve dnech 25. a 26.10. 2021 bude v naší škole z technických a organizačních důvodů nařízeno ředitelské volno, dopolední výuka se nebude konat.

Nabízíme Vám pro tyto dny možnost umístit děti do Školní družiny.

Máte-li to tuto službu zájem, věnujte, prosím pozornost textu a dotazníku níže.

Děkujeme za pochopení.

Přihláška do Školní družiny ve dnech ředitelského volna 25. – 26.10.2021

pro rodiče žáků 1. stupně

Školní družina bude pro zájemce otevřena po oba dny od 6.00 do 17.00hod.

Děti  přijmeme pouze na základě přihlášek formou online dotazníku  – viz odkaz níže.

Termín odevzdání přihlášek je pátek 15.10.2021

Upozorňujeme, že školní jídelna ve dnech ředitelského volna bude v provozu pouze v případě, že se naplní minimální počet zájemců o stravování, tedy alespoň 10 žáků.

Ve dnech ředitelského volna nemůžou být obědy dotovány, cena 1 obědu bude 65,- Kč.

O tom, zda bude jídelna v provozu, Vás budeme včas informovat na základě výsledků níže uvedeného dotazníku.

Doporučujeme, abyste své dítě vybavili na dopoledne svačinou, pitný režim bude zajištěn.

Chcete-li přihlásit své dítě do Školní družiny, vyplňte přihlášku zde: