Předání diplomů z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2022

Žákyně Isabela Matuszková a Tereza Mezníková získaly ocenění v 50. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2022.  V letošním ročníku na téma „MUZEUM“  přišlo celkem 14 527 prací od dětí ze 77 zemí světa, odborná porota udělila 1551 ocenění včetně 202 medailí. Diplomy, které byly do naší školy doručeny v těchto dnech, slavnostně žákyním předala společně s výtvarnými potřebami paní ředitelka Mgr. Martina Körberová.

Děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy!