Pozvánka na akci Ukliďme Česko – v sobotu 8. května

Městský obvod Poruba se letos rozhodl zapojit do celorepublikové akce „Ukliďme Česko“. Rádi bychom uklidili porubský lesopark. Toto místo je hojně navštěvované nejenom obyvateli našeho obvodu, ale rádi ho využívají i lidé z okolí. V posledních letech se podařilo lesopark oživit zásluhou obnoveného běžeckého okruhu a nových hřišť. Chtěli bychom lokalitu uklidit, aby i nadále patřila k místům, kam lidé rádi chodí.

Dovoluji si tedy oslovit i Vás. Pokud máte chuť a čas a chcete udělat něco pro své okolí, připojte se k nám.

Kdy: v sobotu 8. května v 9:00 hod.

Sraz: v 9:00 hod. u budovy Piano v Moravskoslezském inovačním centru.

Zajištěny budou ochranné rukavice, odpadkové pytle a drobné občerstvení.

Děkuji za spolupráci, budeme se těšit na viděnou.

Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Poruba