Pasování prvňáčků

V pondělí 25.9.2023 byli slavnostně pasováni naši prvňáčci do stavu Školáka. Velké poděkování patří deváťákům za jejich přípravu programu včetně kostýmů, poděkování zaslouží i jejich paní učitelky třídní, které je vedly během přípravy a během akce je podporovaly. Dodatečně děkujeme deváťákům také za pomoc s péči o naše nejmladší žáčky v prvních školních dnech. Přejeme prvňáčkům, ať se jim v nové životní roli líbí a deváťákům přejeme, aby jim pomoc a starost o mladší a potřebnější vydržela i do dalšího života.