Parádní akce, parádní výkony, parádní zážitky a vzpomínky!

Naše škola vybojovala 37. místo ze 74 škol celé ČR! Byl to nádherný zážitek pro naše děti, které se osobně setkaly s mnoha našimi vynikajícími olympioniky minulých olympiád – letních i zimních. Děti s nimi hovořily, nechaly si podepsat kartičky, nebyla to úžasná symbióza starších úspěšných sportovců s mladými talentovanými nadějemi. Každé družstvo mělo svého patrona – my jsme měli pana Františka Zemana, reprezentanta v závodě sdruženém (skok na lyžích a běžecké lyžování), účastníka OH v Insbrucku v roce 1976. Děti absolvovaly ve dvou dnech 10 disciplín: 60m, shyby, hod medicinbalem, skok daleký, kliky, lehy-sedy, trojskok, hod kriket. míčkem, 1000m, skoky přes švihadlo. Bylo to náročné, ale bojovaly parádně!!! Rozárka Glasová získala Zlatý odznak OVOV, ostatní stříbrné a bronzové. Sebastian Bartošic se ve svém ročníku umístil na 3.místě v běhu na 1000m a Adam Žákovský v hodu medicinbalem na 4. místě, Rozárka ve skocích přes švihadlo na 6.místě. Parádní! Všem reprezentantům naší školy děkujeme a blahopřejeme. Mají velkou motivaci trénovat a vybojovat si svými výkony účast na republice i v příštím roce:-). Držíme pěsti!