Ocenění Porubských žáku

Dne 9.6.2023 proběhlo v porubském Centru volného času ocenění žáků porubských základních a středních škol. Městský obvod Poruba oceňuje žákyně a žáky, kteří jsou iniciativní, aktivní, spolehliví a nesobečtí. Za naši školu byli oceněni 2 žáci 9.ročníku – Honza Zmydlený z 9.C a Štěpán Kašík z 9.B. Oba žáci se za celou dobu docházky na naší škole zúčastnili různých soutěží, ve kterých se umisťovali na předních příčkách. Byli oceněni nejen za jejich výsledky v soutěžích, nýbrž také za jejich spolehlivost, ochotu a vstřícnost. Oběma klukům k ocenění blahopřejeme!!!