Netradiční divadelní představení

Byli jste někdy v divadle, kde jste se jako diváci stali součástí představení? Podíleli jste se někdy na vyšetřování vraždy? Hlasovali jste někdy v divadle o tom, kdo je vrah a jak příběh nakonec dopadne?

My ano!!! Toto vše zažila třída 9.A v pátek 9.2. v ostravském Divadle loutek, kde navštívila představení s názvem nůžky Splašené nůžky.  Jednalo se o interaktivní detektivku hostujícího Těšínského divadla, které slibovalo, že zažijeme něco,  co jsme ještě v divadle nezažili.

A jaké to nakonec bylo? Zde uvádíme pár ohlasů našich žáků:

„Divadlo mě velmi bavilo, bylo to jedno z nejzajímavějších představení, na které jsem kdy byl. Zaujala mě interakce s diváky, bylo to velmi zajímavé a osvěžující.“

„Nejvíce mě bavilo, jak herci komunikovali s diváky jak během hry, tak i o patnáctiminutové přestávce. Hlediště se krásně zapojilo do děje. Bylo to nádherné a opravdu moc jsem si to užila, děkuji!“

„Divadlo bylo bylo zábavné, interaktivní, skvělé. Smála jsem se celou dobu a nakonec mě udivil i samotný konec. Moc doporučuji navštívit.“

Velké poděkování patří Báře Vidomské, herečce Těšínského divadla, za pozvání na toto úžasné divadelní představení. Vážíme si toho, že nezapomíná na svoji bývalou školu ani třídní učitelku. Rádi přijdeme zase!