Návštěva ředitele ostravské pobočky Alliance française

Dne 11.10.2021 navštívil naši školu ředitel ostravské pobočky Alliance française Florent Brossollet se svou asistentkou Rachel. Žákům 6. a 8. tříd představili alianci a  její aktivity, zábavnými aktivitami rozšířili slovní zásobu žáků a zahráli si jednoduché hry. Žáci je naopak zkoušeli naučit i některé české výrazy a důležité fráze a na rozloučenou jim zazpívali známou píseň Frère Jacques v trojhlasném kánonu. Pan ředitel byl mile překvapen pohodovou atmosférou a chutí žáků spolupracovat. Určitě se budeme těšit na další spolupráci s Alliance française! Pro zájemce již tento čtvrtek 14.10. startuje každoroční Francouzský podzim v Ostravě. Program naleznete na tomto odkaze: https://www.alliancefrancaise.cz/ostrava/-Francouzsky-podzim-v-Ostrave-2021-211-?lang=fr.