Matematická olympiáda pro žáky 5.ročníku

Každým rokem mají páťáci možnost zapojit se do Matematické olympiády.
V letošním 72. ročníku našich 14 žáků z 5.A a 5.B úspěšně zvládlo domácí školní kolo.

25. ledna 2023 se na Gymnáziu Olgy Havlové konalo okresní kolo soutěže, kde naši školu reprezentovalo 11 dětí.
S radostí oznamujeme, že se mezi úspěšné řešitele zařadilo 8 našich žáků!
A co více, náš žák Tobias Válek obsadil 1.místo s absolutním počtem bodů!
Máme velkou radost a gratulujeme Tobiasovi a také Aničce Jirouškové, Elen Švidrnochové, Danielce Lidmilové, Valince Matysíkové, Tomáši Schmiedovi, Jakubu Agelovi a Ondrovi Klementovi.
Všem dětem přejeme hodně dalších řešitelských úspěchů.