Koledy na Alšáku

Minulý čtvrtek 7.12. naše paní učitelky a páni učitelé vystoupili v rámci Jarmarku na Alšově náměstí, kde zazpívali společně několik klasických vánočních koled i moderních vánočních písniček. Hudební pásmo si nenechali ujít mnozí žáci a jejich rodiny, vánočně se naladit přišli i naše paní kuchařky a paní uklízečky, pan školník a pan údržbář, ale i naši bývalí žáci.

Náš pěvecký sbor si vystoupení užil a zdálo se, že stejně si jej užívá i publikum. V každoroční vánoční zpívání čeká děti poslední školní den před Vánoci ve vestibulu od půl osmé.

Děkujeme publiku za velkou podporu a připojujeme Vánoční píseň Vaša Patejdla v našem provedení