Jsme to, co jíme?

Do výtvarné soutěže Jsme to, co jíme? v rámci Dne Země se zapojila celá třída 4. B. V hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností tvořili různými technikami skupinovou i individuální práci. Do soutěže bylo zasláno 200 výtvarných prací. Na 1. místě v 3. kategorii se umístila Izabela Vlková a cenu poroty za skupinovou práci s názvem „Láska prochází žaludkem“ si odnesla celá třída. Ceny si žáci 4. B převzali z rukou organizátorů ve čtvrtek 21. 4. 2022 na Dni Země v Bělském lese v Ostravě – Zábřehu.