JEDEME NA REPUBLIKOVÉ FINÁLE OVOV!

3. a 4.9. 2021 se uskuteční republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů OVOV. Poprvé proběhne i za účasti družstva naší školy!  Sebastian Bartošic, Adam Žákovský, Anna Lukáčová  8.A, Kateřina Mikulášková 8.C, Tobiáš Příhoda 7.A, Rozálie Glasová  6.C, Sandra Ella Václavíková  6.B a Lukáš Grela 4.C nás jako družstvo i jednotlivci budou reprezentovat a bojovat o co nejlepší umístění v 10 disciplínách. Více o akci i průběh soutěže můžete sledovat  ZDE. DRŽTE NÁM PĚSTI!