Jazykové učebny

Počítačových učeben je na naší škole hned několik, ale dvě mezi nimi vynikají. Vyučují se v nich totiž velmi sofistikovanou formou cizí jazyky. Systém Robotel, který je v obou těchto učebnách nainstalován, nabízí širokou škálu audiovizuálních funkcí a možností.

Žáci spolu mohou například vzdáleně vést rozhovory, sdílet mezi sebou plochu či celé třídě ze svého stanoviště prezentovat. Učebny jsou samozřejmě vybaveny i moderní chytrou tabulí, projektorem a profesionálním ozvučením. To vše nám každý školní den pomáhá výuku činit zajímavou, motivující a držící krok s moderními trendy.