Jarní sportovní úspěch

Pískot, polesk i fandění jsme v pondělí zažili na ZŠ Ukrajinská kde se konal florbalový turnaj porubských základní škol, které ho se účastnila i naše škola.

Díky tomu tady máme první jarní velký sportovní úspěch v podobě získání krásného 2 místa.

Tento turnaj pořádal PARLAMENT MLÁDEŽE PORUBA a účastnilo se ho celkem 7 škol. Mezi mini byly opravdu silné týmy se kterými mělo i naše družstvo během turnaje co dělat.

Školu reprezentovali:

Jakub Korynta
Aneta Adamczyková
Patrik Tyl
Kryštof Spurný
Bára KLásková
Mateo Mikeska

Fantastická souhra našich hráčů, mnohdy jen na dvě či  tři přihrávky, následující střelbu a gól za gólem které sázelo zmíněné družstvo, kterému vychytal i krásnou nulu Kryštof Spurný. Společně tedy vybojovali zmíněné druhé místo a stříbrné medaile i další pohár pro naší školu.

Vše účastníkům velice děkujeme