Dotazník – Klima školy 2023 – ohlédnutí

V měsíci květnu proběhlo v městském obvodu Ostrava-Poruba již po třetí v řadě dotazníkové šetření týkající klimatu školy. Tohoto šetření se zúčastnily všechny základní školy v Porubě. Dotazník byl vyplňován elektronickou formou jak učiteli, tak také žáky a rodiči. Celkový počet respondentů naší školy je 153 rodičů, 35 učitelů a 277 žáků 4. – 9. ročníku. Naše základní škola v celkovém srovnání s ostatními školami dopadla ve finálních procentuálních výsledcích obdobně jako ostatní školy nebo lépe. Níže najdete srovnání výsledků naší školy vzhledem celku a pak srovnání posledních dvou let. Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným respondentům za vyjádření jejich názoru. S výsledky budeme dále aktivně pracovat. Nadále však naší hlavní prioritou zůstává tento cíl: podpora vytváření bezpečného a respektujícího školního prostředí – života zaměřeného na kvalitu vzdělávání, na přátelské vztahy a na osobnostní rozvoj každého z nás.