Čarodějný rej

V pátek 29. 4. 2022 proběhl na školním hřišti čarodějný rej. Žáci 1. stupně si pod vedením hlavní čarodějnice Bohdany Hrubé a jejích pomocníků, žáků 9.A a 9.B, vyzkoušeli různé čarodějnické dovednosti (slalom na létajícím koštěti, skákání v čarodějném pytli, vaření čarodějných lektvarů, nošení hadího vejce, běh pod splašenou pavučinou, házení vajec od černých slepic do hnízda, skládání čarodějných obrázků). Také mohli využít služeb čarodějnického zkrášlovacího a maskovacího salónu. Za svou snahu a předvedené výkony byli všichni účastníci reje odměněni čarodějnými sladkostmi.  Akce se skvěle vydařila, děkujeme za její organizaci.