Besedy – Rizika internetu

Od ledna do dubna probíhaly ve všech třídách 2. stupně přednášky o bezpečném chování na internetu.V minulých dnech přiblížil toto téma všem ročníkům pan Lukáš Látal z organizace Nebuď oběť.
Sami žáci vyhodnotili, že to byl velmi příjemný a poučný zážitek.
Pan Látal žákům předal spoustu důležitých informací velmi vtipnou a osvěžující formou. Třídou se rozléhal smích, ale zároveň se nad touto skutečností, že virtuální svět není stoprocentně bezpečné místo, všichni zamysleli.
I v dalších dnech pak žáci vedli několik debat, jaký je jejich pohled na tuto problematiku a jaký to na ně mělo dopad.
I když se to může zdát jako mnohdy banální a očividné téma, tak každý žák by měl slyšet a být poučen o tom, jak nebezpečný internet je a jak moc opatrní bychom měli být při jeho užívání.

Akci lze zcela určitě vřele doporučit.
Chcete- li se dozvědět víc, navštivte www.nebudobet.cz