Aktuální informace ke stravnému ve ŠJ

Upozorňujeme rodiče, kteří platí stravné přes účet, aby si překontrolovali zda-li mají správně nastavený příkaz k úhradě a dostatečnou výši zálohy. Trvalý příkaz posílejte nejpozději k 20. v měsíci, abychom byl dostatečný prostor pro přiřazení platby (celkový počet strávníků je 580). U pozdějších plateb se může stát, že se včas nespárují se strávníkem.
Všechny další podrobnosti jsou na stránkách  https://zs-skarvady831.cz/uvod/skolni-jidelna/

Dále upozorňujeme děti, aby děti nosily s sebou čipy do jídelny a nezapomínaly je doma. Prosíme rodiče o dohled.

Děkujeme za spolupráci.