Statutární město Ostrava podpořilo digitální výuku

Významnému zkvalitnění distanční výuky, která se již stává běžnou součástí školního života, pomohla dotace na podporu digitální výuky pro rok 2020. Tu nám ve výši 100 tis. Kč poskytnul Magistrát statutárního města Ostravy.

Celkem jsme v rámci projektu investovali 112 674, které jsme použili k zaškolení pedagogů a k pořízení elektronických licencí či online učebních materiálů. Konkrétně se jednalo např. o nákup softwaru a aplikací Zoom, Flexibooks, Toglic, SMART Výukový software a další. V rámci zaškolení prošli téměř všichni naši pedagogové kurzem ke zdokonalení svých znalostí a práce v aplikacích Zoom a Google Classroom.

Děkujeme statutárnímu městu Ostrava za poskytnutou finanční podporu.