Statutární město Ostrava podpořilo digitální výuku

Významnému zkvalitnění distanční výuky, která se již stává běžnou součástí školního života, pomohla dotace na podporu digitální výuky pro rok 2020. Tu nám ve výši 100 tis. Kč poskytnul Magistrát statutárního města Ostravy.

Celkem jsme v rámci projektu investovali 112 674, které jsme použili k zaškolení pedagogů a k pořízení elektronických licencí či online učebních materiálů. Konkrétně se jednalo např. o nákup softwaru a aplikací Zoom, Flexibooks, Toglic, SMART Výukový software a další. V rámci zaškolení prošli téměř všichni naši pedagogové kurzem ke zdokonalení svých znalostí a práce v aplikacích Zoom a Google Classroom.

Děkujeme statutárnímu městu Ostrava za poskytnutou finanční podporu.

Nejnovější články:

Informace pro rodiče – OŠETŘOVNÉ

Informace najdete zde:https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu Díky novému formuláři nepotřebujete od školy potvrzení o uzavření. Na formuláři sami vyplníte prohlášení o uzavření zařízení, které dítě navštěvuje.

Čtěte více >

Organizace výuky od 1. března 2021

Na základě vládních opatření oznamujeme, že od pondělí 1. 3. 2021 zahajujeme distanční výuku i pro 1. a 2. ročníky.V pondělí a úterý budou děti pracovat nad zadanými úkoly a  paní učitelky třídní rozešlou rodičům

Čtěte více >

Základní škola generála Zdeňka Škarvady,
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Porubská 10/831,
708 00 Ostrava-Poruba