Potvrzení přihlášek na gymnázia – 5. a 7. ročníky

Informace pro zájemce o studium na nižším víceletém gymnáziu, kteří si v tomto školním roce podávají přihlášku (do 1. března 2021):

Kontaktujte výchovnou poradkyni Mgr. Kateřinu Mikšánkovou na miksankova@zs-skarvady831.cz. V emailu prosím sdělte, kdy přinesete vyplněnou přihlášku k potvrzení do školy.

Přihlášky mi nechte na vrátnici školy, která je v provozu denně od 6.30 do 16.00 hodin. Do školy docházím vždy ve středu (11 – 13:30), čtvrtek (7:30-8:45) a pátek (7:30-9:40).

Přihlášky Vám v těchto dnech potvrdím, spolu se Zápisovým lístkem opět nechám na vrátnici a ihned pošlu email s potvrzením, že si ji můžete vyzvednout zpět.