Přerušení provozu školní jídelny

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu onemocnění COVID ve školní jídelně jsme byli nuceni omezit její provoz. Zítra tj. úterý 2.2.2021 bude ještě vydávána strava pro žáky prezenční výuky.
Výdej do jídlonosičů od zítřka 2.2.2021 žákům na on-line výuce a cizím strávníkům je prerušen do odvolání. (strava bude odhlášena automaticky)

Od středy 3.2.2021 je zajištěno pro žáky prezenční výuky, tj. 1.a 2. ročníky, náhradní stravování v jídelně ZŠ Porubská 832. Stravování bude organizováno v rámci ŠD. Žádáme rodiče, aby potvrdili zájem o toto stravování nejpozději do zítřka 2.2.2021 do 9 hodin paní učitelkám třídním.