Upozornění! V současné době probíhají kroužky v omezeném režimu na základě vládních nařízení v prevenci proti nákaze COVID-19.

Animák

V letošním školním roce začínáme ANIMÁK-FILMÁK (REDAKCE TV ONE) a ANIMÁČEK.

Tvoříme krátké animace z plastelíny, lega a obrázků, dále pixelace a etudy – průprava k filmovým kroužkům, které pak upravujeme na PC – mladším dětem ještě stříháme projektíky sami.

ZATÍM NEPLAŤTE – POŠLU INFORMACE NA MAIL, AŽ BUDU VĚDĚT, JAK SE SITUACE VYVINE – KROUŽEK BUDE PROBÍHAT V DOBĚ MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ ON-LINE – PŘIHLÁŠENÍ PŘES MEET V CLASSROOM. POZVÁNÍ PŘIJDE DĚTEM DO JEJICH CLASSROOMU…V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ MNE KONTAKTUJTE PŘES ŠKOLNÍ E-MAIL.

Duch školy

Školní časopis má svou tradici i kouzlo. S Duchem se učíte tvořit články, ale také se účastníte soutěží mladých tvůrců časopisů.
Přidej se do našeho redakčního týmu. Schůzky redakční rady se konají každé úterý od 14:oo a dle dohody ve třídě 8. A a následně v PC 2.

V případě zájmu můžete na jeho obsahu spolupracovat a zasílat nám své příspěvky. Více informací najdete na webu školního časopisu.

Kontaktní e-mail: zs.duchskoly@seznam.cz

Keramika